Yeni Splinter Cell Oyunu Geliyor

Uzun bir süredir oyuncular yeni oyununu merakla beklemekte. Son olarak geçtiğimiz E3 ’da konferansında artık yeni Splinter Cell oyununun duyurusuna kesin gözüyle bakmış ancak beklenen duyuru gerçekleşmemişti. Şimdi ise Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, yapmış olduğu yeni açıklama ile oyunu bekleyenlere müjdeli haberi verdi.

Yves Guillemot, yeni Splinter Cell oyununun geldiğini açıkladı. Ancak kendisi bu açıklamayı yaparken yeni gelecek oyunun, serinin önceki oyunlarına benzer bir yapıda olmayacağının altını çizdi.

Yves Guillemot: Yeni Splinter Cell oyunu üzerinde çalışıyoruz bu doğru, ancak her zaman olan Splinter Cell tarzında olmayabilir. Yeni oyun için deneysel bir tür ve farklı cihazlarda. Ne zaman geleceğini söyleyemeyiz çünkü bu tarz işler biliyorsunuz ki zaman alıyor. En iyi başarımı almak için doğru zamanı beklemeliyiz.

Yves Guillemot, bu açıklaması ile yeni Splinter Cell oyununun yeni konsollara geleceğini işaret etmiş olabilir. En son çıkan Splinter Cell oyunu olan Splinter Cell Blacklist, 20 Ağustos 2013 tarihinde piyasaya çıkmıştı.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam