Yeni Infamous Oyunu PlayStation Showcase 2021’de Duyurulabilir

, 2021 yılının son büyük etkinliklerinden birine imza atmaya hazırlanıyor ve 9 Eylül akşamı sürpriz duyuruların yapılacağı PlayStation Showcase ile oyuncuların karşısına çıkacak. Programda yeni oyunundan ilk oynanış görüntülerinin paylaşılacağına kesin gözüyle bakılıyor ve hatta serinin yaratıcısı David Jaffe tarafından belirtilene göre 40 dakika sürecek olan prgramda oyuncuların heyecanlanacağı oyun duyurularına da yer verilecek.

Elbette bu kadar beklenti oluştuktan sonra çeşitli söylentiler de hemen ardından gelmeye başladı ve PlayStation Showcase’te yeni oyununun duyurulacağı öne sürüldü. XboxEra’nın kurucularından Nick Baker, twitter hesabı üzerinden yaklaşmakta olan PlayStation programında yeni bir oyun duyurusu eşliğinde Infamous serisinin geri dönüşüne şahit olacağımızı ifade etmiş. Ancak kendisi bu bilgiyi teyit ettirmediğini ve bu yüzden beklentilerin düşük tutulması gerektiğini de belirtmiş.

Infamous 7 yılın ardından geri dönmeye hazırlanıyor olabilir

Infamous 7 yılın ardından geri dönmeye hazırlanıyor olabilir

Infamous serisi ile ilgili bir başka detay ise yakın zamanda geliştirici Sucker Punch’ın Infamous isim haklarını yenilemiş olması. Bu durum birçok kişi tarafından yeni bir oyunun gelebileceği şeklinde yorumlandı. Özellikle PlayStation programının duyurulması ile birlikte Infamous ile ilgili iddialar gitgide artmakta. Bakalım Sucker Punch, 2 öncesi yeni bir Infamous oyunu ile mi karşımıza çıkacak merakla bekliyoruz.

Serinin son oyunu olan Infamous Second Son ’ün çıkış aralığında yani 21 Mart 2014’te piyasaya sürülmüştü.


Kaynak: Gamesradar / Yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam