Yeni Battlefield Oyununa Ait Olduğu İddia Edilen İki Görsel Sızdı

Yeni oyununun duyurulması beklediğimiz şu günlerde oyundan çeşitli iddalarda gündeme gelmeye devam ediyor. Bu sefer ise direkt olarak oyundan alındığı iddia edilen iki adet ekran görüntüsü sızdırıldı.

Aşağıda göreceğiniz ekran görüntülerinin oyun içinden alındığı belirtiliyor. Çözünürlük ve dokular yetersiz gelecektir fakat bu görüntüler gerçekten doğru ise muhtemelen oyunun çok öncesine ait bir sürümünden alınma olabilir.

Battlefield sızıntıları ile bilinen Tom Henderson ise bu görüntülerin yeni oyuna iat olduğunu doğruladı. Hatta kendisi bunların duyuru fragmanında alınma olduğunu söylüyor.

yeni-battlefield-oyunundan-ekran-görüntüsü
yeni-battlefield-oyunundan-ekran-görüntüsü-2

Yeni Battlefield çok yakında tanıtılacak

Geçtiğimiz ay ve , yeni Battlefield oyununu çığır açan yıkım, daha fazla oyuncu kapasitesi ve devasa büyüklükteki savaşlar ile tabir etmişti. Çeşitli kaynaklara göre oyunun bu ay içerisinde resmen tanıtoılması bekleniyor. Çıkış tarihi olarak yıl sonuna doğru çıkması planlanıyor. ve Series odaklı gelitirilen yeni Battlefield içinde çıkışını yapacak. Oyunun veya Xbox One konsollarına gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam