Yeni Battlefield Haziran’da Tanıtılacak

Büyük bir heyecan ile yeni ’ın tanıtılmasını bekliyoruz. Henüz oyuna dair hiçbir bilgi paylaşmayan Games, bundan dolayı çeşitli söylenti haberlerinin çıkmasına neden oluyor. Bunlardan biri de yeni oyunun Mayıs ayında tanıtılacağıydı ancak görünen o ki asıl tanıtı Haziran’da yapılacak.

Battlefield’ın resmi twitter hesabı, yeni oyunun tatınımının Haziran ayında yapılacağını işaret ediyor. Haziran ayında aynı zamanda etkinliği gerçekleştirilecek ancak EA, son birkaç yıldır E3 etkinliklerine katılmak yerine aynı tarihlerde kendi etkinlikleri olan ’i gerçekleştiriyorlar ve kuvvetle muhtemel yeni Battlefield tanıtımı da bu etkinlikte yapılacaktır.

Yeni Battlefield yıl sonuna doğru çıkacak

Öte yandan henüz net çıkış tarihi belli olmasa da serinin yeni oyununun yıl sonuna doğru piyasaya sunulacağı bir gerçek. Geliştiric en sonra 2018 yılında ’i piyasaya sunmuştu ve geliştirici stdüyo o zamandan beri yeni Battlefield oyunu üzerinde sıkı bir şekilde çalışıyor. EA yeni Battlefield oyununun tamamen yeni nesil odaklı geliştiridiğini ve kaos yüklü savaşlar, çığır açan yıkımlar, her zamankinden daha fazla oyuncu kapasitesi ile benzersiz bir deneyim sunacaklarını ifade etmişti.

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam