Xcom Geliştiricisinden Marvel Temalı Strateji Oyunu Gelebilir

serisinin geliştiricisi tarafından karakterlerinin bulunacağı bir strajesi oyununun yapım aşamasında olduğu gündeme geldi. İdialara göre bu oyun ’de yeni oyunu ile birlikte duyurulacak.

Bloomberg editörü Jason Schreier, bahsi geçen söylentileri kendisinin de gördüğünü ve söylentilerin gerçek olduğunu ifade etti. Yinede hem Marvel oyununun hemde yeni Borderlands oyununun birlikte E3 2021’de gösterileceğinden pek emin olmadığını söyledi.

Yeni Borderlands oyunu geliyor

Yeni Borderlands oyunu ile ilgili daha öncede çeşitli iddilara gündeme gelmişti ve yeni oyunun seriye reebot atacağı bile söykenmişti. Yeni iddialarda ise oyunun isminin Wonderlands olacağı ve ikinci oyundan beri seri içerisinde yer alan Tiny Tina’nın ana karakter olacağı aktarıldı.

Borderlands serisinin geliştiricisi ’ın kurucusu Randy Pitchford, geçtiğimiz aylarda yapmış olduğu bazı açıklamalarda yeni Borderlans oyununu işaret etmişti ve çıkan söylentiler üzere gelecekteki oyunların hem geliştiricisi hemde yayıncısı kalmaya devam edecveklerini belirtmişti.

Cavit Varinli hakkında 2624 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam