WWE 2k20’nin Kapak Tasarımı Belli Oldu

Her yıl düzenli olarak oyuncuların karşısına çıkan serisinin yeni oyunu için kapak tasarımı yayınlandı.

Serinin bir önceki oyunu olan WWE 2K19’da profesyonel güreşçi A.J. Styles yer almıştı. Bu sene çıkacak olan oyunun kapak tasarımını ise Becky Lynch ve Roman Reigns ikilisi süsleyecek.

WWE 2K20’de hikaye odaklı ve görev bazlı 2K Showcase, The Women’s Evolution modunda mahşerin dört atlısı; Raw Women’s Şampiyonu Becky Lynch, SmackDown Women’s Şampiyonu Bayley®, Charlotte Flair® ve Sasha Banks®’in kariyerine odaklanacak. Oyunda yine MyCAREER modu bulunurken geçen sene seriye yenilik katan WWE Towers modu WWE 2K20’de heyecan verici yeni zorlukların yanı sıra, Roman Reigns etrafında dönen Tower temalı hikaye moduyla birlikte gelecek. Ayrıca bu sene bir yenilik olarak ilk defa oyuncular ile buluşacak olan WWE 2K20 Originals özelliği ile birlikte yeni oynanabilir dünyalar, kendine özgü temalar ve çok daha fazlası ilerleyen aylarda sürekli olarak güncellenerek oyuna eklenecek.

WWE 2K20, 22 Ekim tarihinde , On ve için piyasaya çıkacak. WWE 2K20 Deluxe Edition ve Collector’s Edition sürümlerini satın alan oyuncular, standart sürüme ek olarak Superstar Chyna, Hulk Hogan, Mankind ve The Rock gibi oynanabilir karakterlere anında erişim sağlayabilecekler.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam