Wonder Woman Oyunu Duyuruldu

Video oyun endüstrisi Marvel’s Spider-Man ve Marvel’s Avengers sonrası seri bir şekilde süper kahraman oyunlarına odaklandı. Bunun öncüsünün Marvel’s Avengers olduğunu söyleyemeyiz ancak halihazırda olmakta olan onlarda süper kahraman oyununun yanına şimdide eklendi.

Middle-earth: Shadow of Mordor ve Shadow of War oyunlarının arkasındaki geliştirici Monolith Productions, oyunu duyurusu ile The Game Awards 2021’de sahne aldı. Gecenin belki de en beklenmedik duyurusunun bu olduğunu söyleyebiliriz. Kendileri bir süredir yeni bir oyun üzerinde çalışıyordu ve basın tarafına bu oyunun Middle-earth’ün yeni üyesi olacağı belirtiliyordu ancak kendileri bambaşka bir şeyin peşinden yol alıyormuş.

oyununun The Game Awards 2021’de duyurulan diğer oyunlardan pek aşağı kalır bir yanının olmadığı söylemek mümkün zira elimizde sadece kısa bir sinematik fragman bulunuyor ve oyuna dair hiçbir detay paylaşılmamış durumda. Fakat buna rağmen bir Wonder Woman oyununun gelecek olması insanı heyecanlandırmıyor değil. 


Kaynak: pushsquare

Cavit Varinli hakkında 2758 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam