Watch Dogs Legion Genişlemesi Bloodline için Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

İlk oyununun ana karakteri Aiden Pearce ile Watch Dogs 2’den maskeli hacker Wrench’in yer aldığı Watch Dogs: Legion hikaye genişlemesi Bloodline için heyecanlandıran bir fragman yayınlandı.

Serinin iki sevilen karakterine odaklanacak olan Bloodline, oyunculara bağımszı bir hikaye sunacak. Bloodline’ı oynamak için Watch Dogs: Legion’a sahip olmanız gerekmiyor ve genişlemeyi … karşlığında satın alabileceksiniz. Bloodline için verilen çıkış tarihi ise 6 Temmuz olarak belirlenmiş. Watch Dogs: Legion’ın sezon kartına yahut oyunun Gold veya Ultimate sürümüne sahip kullanıcılar Bloodline’a ücretsiz olarak erişebilecek. Öte yandan genişleme bağımsız olarak 15 euro fiyattan satılacak. Türkiye fiyatı henüz açıklanmadı.

Sezon kartına sahip olan kullanıcılar Aiden Pearce ve Wrench karakterlerine Watch Dogs: Legion ve online modlarında oynanabilir karakter olarak erişebilecek.

Watch Dogs: Legion – Bloodline hakkında

Aiden Piarce ve Wrench’in oynanabilir karakter olarak bulunacağı Bloodline genişlemesi Watch Dogs: Legion’daki olaylardan öncesini konu ediniyor. Aiden Pearce, Londra bulunan gizemli ve değerli bir teknolojik parçanın peşinden gider ve bunun için yüksek güvenlikli Broca Tech laboratuvarına sızması gerekmektedir. Aynı durumda olan Wrench ise Aiden’dan önce hedefe ulaşır ve cihazı alıp kaçar. Görevin tehlikeye girmesi sonucu Aiden’ı büyük ve ölümcül bir tehlike beklemektedir. Aiden, uzun süredir görüşmediği yeğeni Jackson ile cihazı geçirmek için işbirliği yapmak zorundadır.

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam