Warhammer 40K: Space Marine 2 Duyuruldu

Bundan tam 10 yıl öncesinde jenerasyonunda çıkış yapan Warhammer 40K: Space Marine oyununun devamı duyuruldu. Böylelikle Warhammer 40K: Space Marine 2, ilk oyundan 10 yıl sonra duyurulmuş oldu.

Seriye üçüncü şahıs kamera açısı ile yaklaşan Warhammer 40K: Space Marine, sevilen bir yapımdı. On yıl sonra ise davamının geliyor olması kulağa oldukça ilginç gelecektir ama bu duyuru bir gerçek. Geliştirici koltuğunda Saber Interactive’ın yer aldığı Warhammer 40K: Space Marine 2 için The Game Awards’ta bir duyuru fragmanı da yayınlandı ancak bunun büyük bir kısmının sinematik sahnelerden hazırlanmış oluşu ne yazık ki oyun hakkındaki oynanış detaylarını tam olarak bilmememize neden oluyor. Fakat yapımcı ekip, fragmanın sonlarına doğru kısada olsa bazı oynanış sahnelerine yer vermiş ve oyun bu haliyle bile oldukça etkileyici gözüküyor. Öte yandan geliştirici ekip oyun hakkında bazı detaylarda paylaşmış durumda.

Viking sınıfındaki Captain Titus’un rolünü üstleneceğimiz yapımda amansız Tyranid ordularını yok etmek için büyük bir mücadele vereceğiz. Bunu yaparken de karanlık sırları ortaya çıkartacak ve insanlığa olan nihai sadakatimizi kanıtlamak için sonsuz geceyi sürdüreceğiz. 

Warhammer 40K: Space Marine 2 için henüz bir çıkış tarihi paylaşılmadı ancak oyunun PlayStation 5, Xbox Series ve PC için geliştirildiği doğrulandı. 


Kaynak: pushsquare

Cavit Varinli hakkında 2758 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam