Uncharted Filminin Yeni Yönetmeni Belli Oldu

filmi ilk duyurulduğunda, filmi yönetmesi için göreve Shawn Levy getirilmişti ancak kendisi başka bir video oyunu filmi Free Guy‘ı yönetmek için görevinden ayrılmıştı, Sonrasında ise yönetmen koltuğuna Dan Trachtenberg getirilmişti ancak geçtiğimiz aylarda oda görevden ayrıldı. Şimdi ise yapımı yılan hikayesine dönen Uncharted filmini yönetmesi için Travis Knight göreve getirildi.

Travis Knight, daha önce Transformers serisinin spinoff filmi Bumblebee ve en iyi animasyon filmi oscar ödülüne aday gösterilen Kubo and The Two Strings filmlerini yönetmişti. Ayrıca kendisi baş animatör olmak üzere The Boxtrolls, Coraline ve ParaNorman adlı projelerde üzerinde’de çalıştı. Umarız ki kendisinin görevi diğer iki yönetmen kadar kısa sürmez.

Uncharted filmi bir prequel olacak ve Nathan Drake‘in gençlik yıllarında Victor Sullivan‘dan hazine avcılığını öğrendiği zamanlara odaklanacak. Baş rolde ise şimdilerde karakteri ile tanıdığımız Tom Holland bulunacak ve kendisi Nathan Drake‘in gençliğini canlandıracak.

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam