Uncharted Filminden Yeni Bir Görsel Yayınlandı

tarafından hazırlanan Uncharted filmi bunca yönetmen değişikliğine ve ertelemelere rağmen 18 Şubat 2022’de gösterime girmeye hazırlanıyor. The New York Times gazetesi ise filme dair yeni bir görseli izleyicilere sundu.

Bahsi geçen görselde Nathan Drake (Tom Holland) ve Victor Sullivan (Mark Walhberg) karakterlerini aynı kare içerisinde, tapınak benzeri bir mekân da görüyoruz.

oyunlarının öncesini anlatacak olan Uncharted filminde Nathan Drake’in genç halini izleyeceğiz. Film, Nathan Drake ile Victor Sullivan’ın tanışma hikayesine odaklanacak.

god-of-war-sinema-uyarlaması-gerçek-dışı-çıktı

God of war film yada dizisi söylentileri asılsız çıktı

Sony halihazırda Twisted Metal dizisi ve filmi üzerinde çalışıyor. Öte yandan Sony Pictures’ın God of War’un film yada dizi uyarlaması üzerinde çalıştığına dair birtakım söylentiler gündeme gelmişti ancak The New York Times, Sony ile iletişime geçerek bu söylentilerin asılsız olduğunu doğruladı. God fo War oyununun yönetmeni Corg Barlog’da ise daha önceden God of War’un bir Netflix dizisi olmasını çok istediğini vurgulamıştı fakat bu tarz bir proje Sony’nin pekte ilgisini çekmiyor anlaşılan.

Cavit Varinli hakkında 2758 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam