Ubisoft, Avatar Oyununu İlk Defa Gösterdi

Son birkaç yıldır yeni Avatar oyunu üzerinde çalışan , kapsamında gerçekleşen sunumunda oyundan ilk tanıtım fragmanını paylaştı.

Fragmanın yayınlanması ile birlikte oyun hakkında da fikir sahibi olmuş olduk. serisinin oyun motoru Snowdrop’un gelişmiş versiyonu ile geliştirilen yapım tek kişilik bir hikaye deneyimi sunacak. Avatar: Frontiers of Pandora ismindeki oyun macera unsurları ile ön plana çıkarken birinci şahıs kamera açısını kullanacak. Pandora’nın batı cephesinde başlayacağımız yolculukta Na’vi nin insanoğlu ile olan savaşında yer alacağız

Öte yandan Pandora’nın yaşayan bir biyom örtüsünü ve çeşitli yaratıkları barındıracağını görmüş olduk. Geliştirici ekip gezegeni canlı olarak tasarlamak için fazlasıyla emek harcamış.

Avatar oyunu ne zaman çıkacak

İlk olarak 2017 yılında duyurulan Avatar: Frontiers of Pandora, tam dört senedir geliştiriliyor. Proje için Avatar’ın yaratıcısı James Cameron ile birlikte çalışılmış. Yeni nesil odaklı geliştirilen Avatar: Frontiers of Pandora , Series ve için 2022 yılında çıkış yapacak.

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam