The Last of Us Part II’nin Çıkış Tarihi Bir Kez Daha Göründü

Geliştirici ‘un merakla beklenen yapımı Part II‘nin 24 eylül tarihinde ‘nin düzenleyeceği üçüncü bölümünde gösterileceğinin doğrulanması sonrasında oyunun çıkış tarihi bir perakendeci tarafından listelendi.

İsviçreli perakendeci Softridge‘in listelemesine göre ‘nin standart, özel ve koleksiyoncu sürümleri bulunacak. Aynı perakendeci oyunun bu sürümlerini listelediği sırada çıkış tarihini’de belirtti. Bu çıkış tarihi ise 28 Şubat olarak listelendi.

Daha öncesinde oyunda Ellie karakterini canlandıran Ashley Johnson, gerçekleştirdiği röportaj esnasında oyunun Şubat ayında çıkacağını işaret etmişti. Aynı şekilde Kotaku editörlerinden Jason Schreier güvenilir bir kaynaktan edindiği bilgiler doğrultusunda oyunun aslında sonbahar için planlandığını fakat çıkış tarihinin 2020’nin başlarına ertelendiğini söylemişti.

Tüm bu gelişmeler sonrasında muhtemelen The Last of Us Part II‘nin çıkış tarihi 24 eylül Türkiye saati ile 23:00’da düzenlenecek olan State of Play video etkinliğinde açıklanabilir. Son olarak geliştirici Naughty Dog, resmi Facebook hesabından oyunun State of Play‘de gösterileceğine dair bir görsel daha paylaştı.

The Last of Us Part II

“Watch your backs”

Naughty Dog, LLC paylaştı: 21 Eylül 2019 Cumartesi
Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam