The Last of Us Part 2’nin Gizli Oynanış Videosu Basına İzletildi

‘ün son dönemlerinde bizleri etkileyici hikaye sunumu ile ekran başına kilitleyen ‘ın devam oyunu için geliştirici ekibi sıkı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Joel ve Ellie‘nin hikayesini devam ettirecek olan ‘nin gizli oynanış videosu GameStop çalışanlarına izletilmiş.

Henüz daha tek bir oynanış videosu ile karşımıza çıkan The Last of Us Part 2 oyuncuların merakını sürdürmeye devam ediyor. Sadece GameStop çalışanlarına gösterilen bu gizli oynanış videosunda ise izleyenler oyundan övgüyle söz ediyor. Kısa bir oynanış görüntüsü izlediklerini belirten çalışanlar bu videoda bölüm tasarımlarından övgüyle söz ederken oyunda bulunan Clicker‘ları ise kendi işimize yarayacak şekilde yönlendirebildiğimiz’den söz etmiş durumda. Gamestop çalışanlarına izletilen bu gizli oynanış videosu muhtemelen ilerleyen zamanlarda paylaşılacaktır.

The Last of Us Part 2 ne zaman çıkacak

Yine hikayesi ile bizleri mest edeceğine kesin gözüyle baktığımız The Last of Us Part 2‘nin Şubat ayında çıkması bekleniyor, Ancak oyun için hala resmi bir çıkış tarihinin duyurulmadığını hatırlatalım.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam