The Last of Us Dizisinde Tommy’yi Canlandıracak İsim Belli Oldu

HBO tarafından hazırlanan The Last of Us dizisine dair gün geçtikçe yeni detaylar ortaya çıkıyor. Daha öncesinde dizide Joel’un Pedro Pascal ve Ellie’yi Bella Ramsey’nin canlandıracağını öğrenmiştik. Şimdi ise Joel’un kardeşi Tommy’yi kimin oynayacağı ortaya çıktı.

Yapılan duyuruya göre The Last of Us dizisinde Tommy’yi Gabriel Luna oynayacak.

Gabriel Luna, Agents of S.H.I.E.L.D. ile Terminatör Dark Fate filmlerinde ön plana çıkmıştı.

The Last of Us dizisi ne zaman yayınlanacak

The Last of Us dizisinin çekimleri 5 Temmuz 2021’de Kanada’nın Calgary şehrinde başlayacak. Çekimlerin 8 Haziran 2022’ye kadar tamamlanması bekleniyor ve bu nedenle dizinin en erken 2022’nin sonlarına doğru yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Yönetmenliğini Kantemir Balagov’un ve yazarlığını Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ile eş başkanı Neil Druckmann’ın üstlendiği The Last of Us dizisi Naughty Dog’un ilk oyununu konu edinecek. Daha önce ilk oyundaki ikonik sahnelerin, dizide farklı işleneceği belirtilmişti. Ayrıca ilk sezonda aksiyon sahnelerinin oldukça az olduğu ve daha çok karakter duygularına odaklanılacağı ifade edilmişti.

the last of us dizisinin yayın tarihi, the last of us dizisi, hbo the last of us, the last of us dizisinin oyuncu kadrosu
Joel – Pedro Pascal / Ellie – Bella Ramsey
Cavit Varinli hakkında 2758 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam