The Last of Us 3’ün Senaryosu Hazırlanmış

kreatif direktörü Neil Druckmann, katıldığı bir podcast’te 3’ün hikayesinin hazır olduğunu ifade etti.

Neil Druckmann, eş yazar Halley Gross ile birlikte ’ün hikayesini tamamladıklarını ancak oyunun şu anda yapım aşamasında olmadığını söyledi. Neil Druckmann, üçüncü oyunun ’deki olaylardan sonrasını konu edineceğini de belirtti ve birgün üçüncü oyunun gerçeklemesini umduğunu söyledi.

the-last-of-us-3-ne-zaman-çıkacak

The Last of Us 3 çıkacak mı?

Halihazırda oyunun senaryosu hazır olsa da yapım aşaması başlanmamış ve bu nedenle oyunu kısa bir süre içerisinde göremeyeceğiz. muhtemelen oyunun yapımı için Naughty Dog’a talimat vermedi ve bu nedenle oyunun yapımı henüz başlanmamış olabilir. Ayrıca Sony’nin The Last of Us 3’ü tamamen ’e sakladığını ve konsolun çok daha yüksek satış rakamlarına ulaştıktan sonra piyasaya süreceğini düşünüyoruz. Bu nedenle günün birinde The Last of Us 3 muhakkak gelecektir.

Geliştirici Naughty Dog, şuan için birden fazla proje üzerinde çalışıyor. Bunlardan biri bağımsız çıkacak olan The Last of Us multiplayer oyunu. Diğer proje ise henüz bilinmiyor olsa da Neil Druckmann’ın The Last of Us 3 için yaptığı bu açıklamada bu projenin yeni bir IP olduğu kesinleşmiş oldu. Neil Druckmann daha önce stüdyonun The Last of Us 2’den sonra ya devam oyunu yada yepyeni bir IP üzerinde çalışmalara başlayacağını söylemişti.

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam