The Game Awards 2021 Adayları Önümüzdeki Hafta Açıklanacak

Yılın oyun dahil olmak üzere birçok farklı kategoride ödüllerin verileceği The Game Awards 2021’in adaylarının önümüzdeki hafta açıklanacağı belirtildi.

2021 yılı, yılın ödülleri açısında çok farklı bir yıl zira şu oyun kesin aday olur diyebileceğimiz öne çıkan bir yapım olmadı. Çoğu oyunun 2022 yılına ertelendiğine şahit olduk ve 2021 yılının genelinde çok az iyi oyun karşımıza çıktı. Burada fikir ayrılıkları olabilir, gayet normal ancak 2021’in geçmiş yılın gerisinde kaldığı bir yıl olduğunu konusunda hem fikir olabileceğimizi düşünüyorum.

Bu yılki The Game Awards’da 30 farklı kategoriden ödüller dağıtılacak. Tüm adaylar ise önümüzdeki hafta salı günü açıklanmış olacak. Kullanıcıların oyları sonucunda kazananların belli olacağı ödül töreni 9 Aralık’ta düzenlenecek. Törende aynı zamanda 40’a yakın oyun gösterileceği ve bunların neredeyse yarısının daha önce duyurulmamış olan oyunlardan oluştuğu bilgisi de paylaşıldı. Yani The Game Awards, yine dolu bir oyun duyurusuna ev sahipliği yapacak.


Kaynak: pushsquad

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam