The Division Heartland, E3 2021’de Gösterilmeyecek

için sayılı günler kala oyun stüdyoları hazırlıklarını tüm hızıyla devam ettiriyor. Etkinlikte bulunacak stüdyolar arasında olan ise yapmış olduğu yeni bir açıklama ile birlikte olan ’in E3 2021’de bulunmayacağını doğruladı.

Markayı genişletmek adına Ubisoft, için yeni içerikler, daha fazla oyuncuya ulaşılması adına oynaması ücretsiz çıkacak olan The Division Heartland ve çizgi romanların geleceğini duyurmuştu. Ancak görünen o ki tüm bu içerikler henüz hazır değil ve Ubisoft’ta The Division’a dair hiçbir bilginin E3 2021’de olmayacağını söylüyor.

Geçtiğimiz gün gelen tepkiler üzerine belirtsiz bir tarihe ertelenen : The Sands of Time Remake’in 2022 yılında çıkacağı açıklanmıştı. Ubisoft , oyunun geliştirme sürecini yeniden gözden geçirecek ve bu nedenle Prince of Persia: The Sands of Time Remake’i E3 2021’de göstermeme kararı almıştı. Henüz yapımı tamamlanmayan The Division Heartland içinde benzer tepkilerin gelmemesi adına geliştirici stüdyo oyunu henüz göstermek istemiyor olabilir.

the-division-2-2021-içerik-haritası

The Division Heartland için yeni deneme testleri düzenlenecek

Öte yandan Ubisoft, The Division Heartland için yeni testler düzenleyecek ve daha fazla oyuncunun deneyim etmesine fırsat sunacak. Geliştirici ekibin E3 2021’de bulunmayacak olması The Division 2’nin yeni içeriklerine dair de herhangi bir şey görmeyeceğimiz anlamına geliyor.

Ubisoft Forward, 12 Haziran Cumartesi günü Türkiye saatiyle 22:00’da başlayacak.

Cavit Varinli hakkında 2666 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam