System Shock Remake, 2022’de Çıkış Yapacak

Uzun bir süredir haber alamadığımız System Shock Remake sonunda kendini gösterdi ve yayıncı şirket Koch Media, oyunun çıkış tarihi için 2022 yılını işaret etti.

Kickstarter destekçilerine yapılan son bildiri oyuna dair bazı yeni detayları gün yüzüne çıkartıyor. Bunlardan ilkine göre System Shock Remake, Koch Media’nın yeni stüdyosu Prime Matter tarafından yayınlanacak.

Yeni yapılan açıklamalar oyunun hem eski hemde yeni nesil konsollar için çıkış yapacağını gösteriyor. Elbette konsollar ile birlikte oyun içinde sunulacak. Uzun yıllardır geliştirme aşamasında olan System Shock Remake’in hala net bir çıkış tarihi olmasa bile 2022 yılında çıkış yapacağının söylenmesi şimdilik destekçilerinin içini rahatlatacaktır.

System Shock Remake için yeni birkaç adet ekran görüntüsü de paylaşılmış durumda. Mevcut hali ile de oldukça iyi gözüken oyunun BioShock serisinden ilham alıyor olması ise türe sevgi besleyenlerin dikkatini fazlasıyla çekecektir. Umarız ki bu uzun süren bekleyişe değer bir yapımla karşılaşırız.

system-shock-remake
system-shock-remake-2
system-shock-remake-3

Kaynak: pushsquare

Cavit Varinli hakkında 2758 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam