Street Fighter V’in Son Sezonuna Dair Bütün Detaylar Paylaşıldı

Dün düzenlenen Street Fighter V sunumunda beşinci sezona dair detaylar paylaşıldı.

Beşinci sezon oyuna gelecek son sezon olacak ve 22 Şubat’tan itibaren başlayacak. Aynı tarihte oyuna ücretsiz bir güncelleme ve Dan Hibiki yeni indirilebilir içerik karakteri de gelecek. Ücretsiz güncelleme ile birlikte antrenman dövüş sahnesi, savaş sisteminde yapılacak dengelemeler ve yeni oynanış mekanikleri getirilecek. Yeni oynanış mekaniği koruma sonrası karşı saldırı yapabilmenize imkan sunacak.

Beşinci sezonda beş yeni indirilebilir karakter oyuncuları bekliyor. Bunlar Dan Hibiki başta olmak üzere Rose, Oro, Akira Kazama ve henüz açıklanmamış bir karakter daha. Bunlara ek olarak altıncı bonus karakter Eleven olacak. Urien’in hikayesinde bulunan bu karakter oynanabilir olarak oyunculara sunulacak. Eleven, diğer karakterlerin dövüş stillerini taklit edebiliyor.

Sunumda ikinci karakter Rose’un oynanış videosu paylaşımdı ve ilkbahar mevsiminde oyuna dahil edileceği belirtildi. Rose ile birlikte Marina of Fortune haritasının yeni hali de oyuna getirilecek.

İki sezonluk geçiş biletleri de duyuruldu, Bunlardan ilki Character Pass ve içerisinde beş yeni indirilebilir karakter, karakterler için ilave renk seçenekleri, bonus indirilebilir içerik karakteri Eleven ve profil teması, özel PlayStation 4 teması veya Steam duvar kağıtları, beş adet savaş kostümü ile altı adet unvanı içerecek. Premium Pass’te ise yukarıdaki ek olarak 26 karakter kostümü, iki yeni dövüşçü sahnesi, karakterler için ilave renkler, sekiz adet unvan, beş dövüşçü profili teması ve 100.000 Fight Money bulunacak.

Character Pass 179,00 TL ve Premium Pass 285,00 TL’den PlayStation Store ve Steam üzerinde ön siparişe açıldı.

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam