Star Wars Battlefront 3’ün Yapımı Şuan Düşünülmüyor

Yeniden yapımı çok merakla beklenen Battlefront 2015 yılında oyuncular ile tekrardan buluşmuştu, Serinin ilk oyununda hikaye modu olmaması oyuncular tarafından eleştirilmiş ve 2017 yılında çıkan ile geliştiriciler oyuncuları geri bildirimlerini dikkate alarak oyuna çok kısa’da olasa bir hikaye modu eklemiş ancak oyunda fazlaca bulunan mikro ödemeler oyuncuları çileden çıkartarak büyük tepki almasına neden olmuştu. Halihazırda bir kısım aktif oyuncular tarafından oynanmaya devam eden Battlefront serisinin üçüncü oyunu şuan için düşünülmüyormuş.

gelecek mi?

Geliştirici stüdyosunun çalışanı Dennis Brännvall, gerçekleştirdiği bir röportaj esnasında Star Wars Battlefront 3 oyunu ile ilgili bir planlarının olmadığını söyledi. Bunun nedenleri olarak ise artık serinin oyuncular tarafından eskisi kadar oynanmayıp hevesleri olmadığı ve oyuncuların istediği Battlefront oyununun bu tarzda olmadığını belirtti.

Battlefront 2’de ki mikro ödeme krizinden sonra DICE tarafından anlaşılan Battlefront 3’ü uzun bir zaman yada hiç göremeyebiliriz. 15 Kasım ’da çıkacak olan bakalım oyuncuları memnun edebilecek bir yapım olacak mı?

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam