Sherlock Holmes: Chapter One için 7 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Sherlock Holmes: Chapter One için 7 dakika uzunluğunda oynanış videosu paylaşıldı ve oyunun şehri ile kılık değiştirme mekanikleri derinlemesine gösteriliyor.

Oynanış videosunda özgürce dolaşabileceğiniz şehirin bir kısmını görme fırsatına erişiyoruz. Ayrıca oyunun önemli mekaniklerinden biri olan kılık değiştirme ise detaylı bir biçimde tanıtılıyor.

Sherlock Holmes: Chapter One bölümler halinde sunulacak bir oyun olacak. Hikaye herşeyin öncesine, Sherlock Holmes’un gençliğine odaklanıyor. Annesinin şüpheli ölümünü araştırmaya koyulan Sherlock Holmes ile bu gizemi ortaya çıkartacağız. Serinin ilk bölümü sadece tek bir hikaye den oluşmuyor. 20’den fazla ana hikaye görevi ve birçok isteğe bağlı yapılacak olan yan görev bizleri bekliyor olacak.

Bahsi geçen oynnaış videosundaki görüntülerin final sürümünü yansıtmadığı belirtilmiş. Öte yandan serinin önceki oyunlarına kıyasla daha fazla oynanış mekaniği sunulacak. Bunlardan en önemlisi oyunun açık dünya’ya geçiyor oluşu zira oyuncular ana ve yan görevleri istedikleri sırayla yapabilecek.

Sherlock Holmes: Chapter One 2021 yılı içerisinde , Series, , Xbox One ve (Steam, Store, GOG) için çıkış yapacak.

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam