SEGA, Judgment’ın Devam Oyununu Yakında Duyurabilir

evreninde geçen 2018 yapımı ’ın devam oyunu yolda olabilir.

, Jusgment ile ilgili olarak 7 Mayıs tarihinde Judgment Day isimli bir sunum gerçekleştirecek. Bu sunumda kuvvetle muhtemel Judgment’ın devam oyunu duyurulacak zira oyunun resmi twitter hesabı üzerinden paylaşılan kısa videolar bunu işaret ediyor.

Paylaşılan videodaki görüntülerin ilk oyunda bulunmaması dikkat çekiyor ve bu nedenle bu görüntülerin yeni oyundan olduğu düşünülüyor. Gematsu 3 video’yu birleştirerek tek parça haline getirdi.

Judgment’ın devamı oyunu, Yakuza’nın geliştiricisi tarafından hazırlanıyor

Yakuza serisinin arkasındaki stüdyo , seriden bağımsız olarak 2018 yılında Judgment’ı piyasaya sunmuştu. Bizimde oldukça beğendiğimiz yapım tıpkı Yakuza serisinde olduğu gibi pek çok kişi tarafından da sevilmişti. Genel hatları ile Yakuza serisini andıran Judgment, eski bir avukat olan Takayuki Yagami isimli ana karakteri kontrolümüze sunuyordu. Varmış olduğu yanlış bir karar sonrası müvekkilinin serbest bırakılmasının ardından işlediği cinayetten kendisi sorumlu tutan Takayuki Yagami, avukatlık’tan ayrılarak dedektiflik yapmaya başlar. Yakuza serisinin ikonik şehri Kamurocho da geçen hikayede bazı gizemli cinayetlerin peşinden koşturuyor ve bunlardan sorumlu olan seri katilin kim odluğunu öğrenmeye çalışıyor.

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam