Rocktar North, GTA 6 Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Rockstar North, hiç şüphesiz oyun stüdyolarının en kaliteli firmalarından bir tanesi konumunda. Gerek GTA 5 gerek’de oyunlarının geliştirmesine yardım eden firmanın ’in bir sonraki oyunu olduğu düşünlen üzerinde çalıştığı söyleniyor.

GTA 6 üzerinde çalışmalara başlanmış olabilir

Rockstar North binasında halihazırda Red Dead Redemtion 2 posterleri kaldırılmaya başlandı, Şirket genelde her geliştirdiği oyunun posterleri ile binaya süsleme yapıyor, Şirketin bu posterleri kaldırmasındaki nedenin ise başka bir oyunun geliştirmesine başlandığı düşünülüyor, Zira binada daha önce GTA 5 posterleri’de yer almaktaydı ve Red Dead Redemption 2 duyurusundan önce GTA 5 posterleri de bu şekilde kaldırılmıştı. Benzer bir durumunda şimdi yapıldığı düşünülmekte ve şirketin artık Red Dead Redemption 2 projesinden alındığı ve başka bir oyun projesine dahil edildiği konuşuluyor.

Geçtiğimiz haftalarda Reddit üzerinde GTA 6 ya dair birçok bilgi sızdırılmıştı, gün geçtikçe GTA 6 ile ilgili sesler yükselmeye başlıyor. Hiç şüphesiz ki sessiz sedasız geliştirme aşamasında olan GTA 6 bakalım ne zaman duyurulacak.

Cavit Varinli hakkında 2649 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam