Riders Republic’in Çıkış Tarihi Yeni Oynanış Fragmanı Eşliğinde Duyuruldu

Normalde 2021’in ilk çeyreğinde çıkması planlanan ancak sonrasında belirsiz bir tarihe ertelenmiş olan yeni çıkış tarihine kavuştu. Üstelik esnasında oyundan ilginizi çekeçek yeni bir fragmanda yayınlandı.

Riders Rebuclic’in ilk adımlarını Steep ile atan , bu sefer çok farklı ve çok daha fazla detaylı bir ekstrem oyunu ile karşımıza çıkıyor. Oyuncular, birçok farklı spor dalında mücadele ederken, canlı etkinliklere ve online mücadelelere katılabilecek. Üstelik üçcü veya birinci şahıs kamera açılarını kullanarak oyunun sunmuş olduğu atmosferlere farklı açılardan bakabileceksiniz.

Riders Republic çıkış tarihi

Rider Republic 2 Eylül 2021’de , Xbox Series, , Xbox One ve için çıkışını gerçekleştirecek. Yeni çıkış tarihinin açılması ile birlikte ön siparişlerde yine başladı. Riders Republic için üç farklı sürüm piyasaya sunulacak bunlar; standart sürüm 269,00 TL, Gold sürüm 449,00 TL ve Deluxe sürüm 495,00 TL. Öte yandan önümüzdeki dönemlerde yapılacak olan beta içinde kayıtlar başladı. Buradaki bağlantıdan oyunu deneyim etmek istediğiniz platformu seçip Ubisoft Connect hesabınız ile beta kaydı oluşturabiliyorsunuz.

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam