Respawn Yeni Star Wars Oyunu Üzerinde Çalışmaya Başladı

Titanfall serisi ve Apex Legends oyunlarının arkasındaki firma Respawn Entertaintment tarafından geliştirilen Star Wars Jedi Fallen Order bazı eksiklerine rağmen oyuncular tarafından büyük beğeni toplamıştı, Öyle ki son yılların en iyi Star Wars oyunu olduğu belirtilen Star Wars Jedi Fallen Order‘da Respawn Entertaintment oldukça taktir edilesi işlere imza atmıştı. Şimdi ise firmanın açmış olduğu iş ilanı yeni Star Wars oyunu üzerinde çalışmalara başlandığını gösteriyor.

Respawn Entertaintment açmış olduğu iş ilanında Star Wars takımına kıdemli karakter sanatçısı, seviye tasarımcısı ve yazılım mühendisi aramakta, üstelik ilanda inanılmaz bir Star Wars deneyimi yaratmak gibisinden ibarelere’de yer verilmiş durumda. Ayrıca ilanda bahsi geçen oyun hakkında bazı bilgilerde paylaşılmış, Şöyle ki oyunun tıpkı Star Wars Jedi Fallen Order‘da olduğu gibi üçüncü şahıs bakış açısına sahip olduğu ve aksiyon macera tarzında olacağı nitelendirilmiş.

Özellikle Star Wars Jedi Fallen Order‘ın oyunculardan olumlu geri bildirim ve satış başarısından sonra bir devam oyununun geleceği düşünülmekteydi. Bakalım Respawn Entertaintment‘ın üzerinde çalışmaya başladığı bu yeni Star Wars oyunu bizlere Jedi Fallen Order’ın devamını mı anlatacak yoksa yepyeni bir hikaye ile mi karşılaşacağız bunu zamanla göreceğiz.

Cavit Varinli hakkında 2402 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam