Resident Evil Village Kötüsü Leydi Dimitrescu’nun Boyu Üç Metreye Yakın

’in tanıtımlarında sürekli olarak karşımıza çıkan Leydi Dimitrescu, şimdiden en dikkat çeken karakteri olmayı başardı. Özellikle kendisinin boyu tartışmalara neden oldu ve çeşitli teorileri ortaya çıkardı. Resident Evil Village sanat yönetmeni de konu ile ilgili olarak bir açıklamada bulundu.

Tomonori Tanako’nun belirttiğine göre Leydi Dimitrescu ve onun kızlarının beklediklerinden daha fazla dikkat çektiklerini söyledi. Resident Evil ikonları arasına girecek olmalarından dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Tomonori Tanako, çeşitli tartışmalara neden olan karakterin boyu hakkında da net bilgiler paylaştı. Belirtilene göre Leydi Dimitrescu’nun şapkasını ve yüksek topuklu ayakkabılarını hesaba katarsanız 2.9 metre boyu olduğunu söyledi.

Karakterin normal halindeki boyu bu şekilde iken form değiştirdiğinde nasıl bir hale bürüneceği ise merak konusu. Demo ve tanıtımlarda Leydi Dimitrescu’nun tırnaklarının dev bir hale geldiğini görmüştük. Kızlarının vampir olması dolayısıyla kendisinin de bir vampir olduğu düşünülüyor. Olay döngüsü ise ana karakterimiz Ethan Winters’ın yeni doğmuş çocuğuyla alakalı zira, Leydi Dimitrescu, telefonda görüştüğü ve henüz kimliği belli olmayan bir kişi ile ayinin tamamlanacağına dair garanti sunuyordu.

Resident Evil Village, 7 Mayıs 2021’de , Series, , Xbox One ve için çıkışını gerçekleştirecek.

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam