Resident Evil Village için Yeni Hikaye Genişlemesi Geliyor

, sunumunda Resindet Evil Village için bir geliştirdiğini duyurdu.

Bahsi geçen DLC’nin yapımına daha yeni başlanmış ve bu nedenle henüz gösterilecek bir şey yok. Capcom, istek üzerine bu DLC için işe koyulmuş durumda. Bazı iddialar bu DLC’nin Ada Wong’un hikayesine odaklanacağını söylüyor.

Ayrıca Village oyununu satın alanlara ücretsiz olarak sunulacak olan bağımsız çok oyunculu Resident Evil RE:Verse ise önümüzdeki Temmuz ayında çıkışını gerçekleştirecek. Resident Evil serisinin ikonik arakterlerini seçip ölüm maçlarında altı kişilik mücadele vereceğiniz oyunda, öldüğünüzde biyolojik silah olarak geri dönecek ve oyundan hiçbir şekilde kopmayacaksınız.

resident-evil-village-hikaye-genişlemesi-geliyor

remake yolda

Capcom henüz resmi olarak bir duyuru yapmamış olsa da şirketin her sene e az bir Resindent Evil oyununu piyasaya çıkartmayı planlıyor. Bazı söylentilere göre 2022 yılında çıakcak olan Resident Evil oyunu olacak. Üstelik bununla birlikte Resident Evil Revelations 3’ün de geliştirildiği belirtiliyor. Şuan için oyuncuların ilgi odağını ’dan çevirmemek adına Capcom, bir süre daha yeni Resident Evil oyunu için bir duyuru yapmayacak gibi gözüküyor.

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam