Resident Evil Re:Verse için Yeni Oynanış Videoları Paylaşıldı

Village oyununu satın alanlara ücretsiz olarak sunulacak olan çevrimiçi rekabetçi odaklı Resident Evil Re:Verse için kapalı betadan alınma yeni oynanış videoları paylaşıldı.

Kapalı betaya katılma şansı elde eden oyuncular Resident Evil Re:Verse de keşfettikleri yeni detayları paylaşıyorlar. Hatırlayacak olursanız oyunun tanıtımı esnasında çizgi roman tarzındaki görseller fazlasıyla dikkat çekmişti ancak bunun bir filtre olduğu ortaya çıktı yani, dilediğiniz taktirde bu filtreyi kapatarak remake oyunlarındaki görselliği elde edebileceksiniz.

Biohazard Declassified isimli youtube kanalı Resident Evil Re:Verse kapalı betayı deneyim edenler arasında ve kendisi Leon, Hunk, Chris, Jill, Claire ve Ada karakterlerinin oynanış videolarını paylaştı. Merak edenler oynanış videolarına aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilir. Karakterlerin oynanış görüntülerini içeren videolar çizgi roman filtresi açık olarak kaydedilmiş ancak en altta bulacağınız videoda filtre kapatılmış.

Resident Evil Re:Verse de oyuncular, Resident Evil’ın ikonik karakterlerini seçerek bir deathmatch mücadelesine atılacak. Ölen oyuncular biyolojik silah olarak oyuna tekrar dahil olacaklar.

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam