Resident Evil 4 Remake Orijinaline Kıyasla Daha Uzun Olacak

Henüz resmi olarak duyurulmamış olsa’da Resident Evil 4 Remake’in geleceği kesin olarak düşünülüyor ve oyuna dair neredeyse her hafta yeni bilgiler ortaya çıkıyor.

Resident Evil 4 Remake için ortaya çıkan yeni bilgi ise orijinaline kıyasla daha uzun olacağı yönünde. Dusk Golem tarafından paylaşılan bu bilgiye göre Resident Evil 4 Remake de yan hikaye görevleri bulunacak ve hikaye daha ayrıntılı bir biçimde hazırlanıyormuş.

Dusk Golem, Capcom’un Resident Evil 4 Remake hikayesine özellikle odaklandığını söylüyor öyle ki Dr. Salvador ile olan ilgili kısımların daha ayrıntılı sunulacağını belirtmiş. Ayrıca oyunun birçok yeni özellikle ile geleceği ve oynanış kısımlarında ise büyük değişiklikler yapıldığını ifade ediyor Dusk Golem.

Tamamen yeni nesil konsollar ve PC için hazırlanan Resident Evil 4 Remake’in 2022 hatta 2023 yılında çıkacağı düşünülüyor zira şuanda sıra geçtiğimiz haftalarda duyurulan Resident Evil 8 Village’de ve Resident Evil 4 Remake duyurusunun ise sekizinci oyunun çıkışından sonra yapılacaktır.

Resident Evil 8 Village ise PlayStation 5, Xbox Series X ve PC için 2021 yılı içerisinde çıkış yapacak.

Cavit Varinli hakkında 2401 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam