Red Dead Online’da Zombi Görüldü

‘in şimdiye kadar ki en ayrıntılı oyunlarından biri olan , geçtiğimiz sene oyuncular ile buluşmuştu. Oyunun hikayesini tamamlayan oyuncular ise Red Dead Redemption 2‘nin online modu olan ‘a akın etmişti. Şimdilerde bile belli bir oyuncu kitlesi tarafından aktif olarak oynanan Red Dead Online‘da zombilerin görüldüğü rapor edilmeye başlandı.

Red Dead Online‘ı oynayan oyuncular son zamanlarda ki özellikle bu son güncellemeden beridir etrafta ölü bedenler bulduklarını iddia ediyorlar. Öyle ki bir Reddit kullanıcısı ormanın derinliklerinde dolaşırken bataklığın kenarında bir zombiye bile rastlamış. Oyuncular bu ortaya çıktığından beridir farklı farklı teoriler üretmeye başladı, Şöyle ki bazı oyuncular zombiyi mavi tenli olarak tarif ederken bazıları ise bunun oyuna kötü bir şekilde yansıtılmış yada bir hatadan dolayı bu şekilde gözüken kolera salgınının olduğunu belirtiyorlar.

Ortaya çıkan bu zombi’nin oyun içi hatadan kaynaklandığını düşünenlerde var yakında gelecek olan bir etkinliği habercisi olabileceğini düşünenlerde. Özellikle cadılar bayramı yaklaştığından bu zombinin ortaya çıkması Red Dead Online‘a bir Undead Nightmare ek paketinin gelebileceği düşünülüyor. İlk oyunda’da buna benzer bir ek paket çıkmış ve oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti.

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam