Red Dead Online için Yılbaşı Etkinliği Geliyor

Rockstar Games’in vahşi batı temalı oyunu Red Dead Redemption 2’nin online modu olan Red Dead Online için yılbaşı etkinliği duyuruldu.

Yapılan açıklamaya göre Rockstar tıpkı GTA Online’da yılbaşı dönemlerinde yaptığı kar yağdırma olayını Red Dead Online için’de getirecek. Bahsi geçen birkaç hafta boyunca süreceği gibi çeşitli hediyeler, yeni oyun modları ve bazı ögelerde indirimler görünecek.

23 ile 25 Aralık tarihinde Red Dead Online’a giriş yapmanız durumunda çeşitli materyaller ile birlikte özel çift namlulu av tüfeği hediye olarak kullanıcılara sunulacak.

6 Ocak tarihine kadar ise çeşitli mesleklerden ekstra XP puanı ve para elde edebileceğiniz görevlerde sizleri bekliyor olacak. 31 Aralık ile 6 Ocak tarihleri arasında oyuna giriş yapmanız durumunda Moonshiner, Bounty Hunter, Trader ve Collector mesleklerinden herhangi birine sahip olmanız karşılığında her biri için 1.000XP’lik puan alabileceksiniz. Ayrıca 6 Ocak tarihine kadar gelecek olan yeni görevleri tamamlamanız durumunda altın barları’da kazanmanız söz konusu olacak.

Cavit Varinli hakkında 2677 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam