Rambo, Call of Duty Warzone’a Geliyor

yakın zamanda Warzone’a oynanabilir karakter olarak ’nun geleceğinin sinyalini verdi.

resmi twitter hesabı üzerinden yapılan gönderi de “SURVIVORJOHN#1009062” isimli bir kullanıcının istatistikleri paylaşıldı. Bu istatistiklerdeki rakamlar ise direkt olarak Rambo’yu işaret ediyor.

Call of Duty haberleri ile ün salmış olan “CharlieIntel” twitter hesabı bu rakamları aldı. Belirtilene göre istatistiklerde paylaşılan rakamlar Rambo filmleri ile birebir ölçüşüyor. Oyuncunun Warzone’da sadece beş galibiyet almış olması Rambo serisinin beş filmden oluştuğuna göndermede bulunuyor. Kullanıcının sadece oyunu 7 saat oynaması ise Rambo filmlerinin toplamda 7 saat sürdüğünü gösteriyor. Hatta öldürülen oyuncu sayısı ise bu beş filmde Rambo’nun toplamda öldürdüğü 552 kişi ile ölçüşmekte. Oyuncunun isim etiketindeki John ise Rambo’nun asıl ismi oluyor.

Rambo, oynanabilir karakter olarak Call of Duty Warzone’a konuk olacak

Tüm bu ipuçlarının tesadüf olmasına imkan yok. Activision çok yakında Rambo’yu oynanabilir karakter olarak Call of Duty Warzone için duyuracaktır. Şayet resmi duyuru yapıldığında Rambo’nun Call of Duty Warzone’a gelen en sağlam oynanabilir karakter olacağını söyleyebiliriz.

Bundan önce Rambo, oynanabilir karakter olarak 11’e dahil olmuştu.

Cavit Varinli hakkında 2623 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam