Rainbow Six Siege için Battle Pass ve Yeni Elit Setler Duyuruldu

’un tam 4 senedir ücretsiz sezonluk güncellemeler ile desteklediği güncel FPS piyasasının önde gelen markalarından biri konumunda. Bir başka yeni sezonun daha yaklaştığı oyuna yepyeni içerikler gelmeye devam ediyor. Ubisoft bu sefer Rainbow Six Siege operatörlerinden olan Mira ve Smoke için iki Elit seti ile beraber oyuna farklı bir hava katacak olan Battle Pass sistemini duyurdu.

Rainbow Six Siege Mira ve Smoke Elit setleri

Mira ve Smoke için ücretli satılacak olan elit setleri yeni sezon ile birlikte oyunun kısmında satışa sunulacak.

Rainbow Six Siege Battle Pass içeriği

Oyuna gelecek olan Battle Pass sistemi tıpkı oyunundaki sisteme benzer bir işleyişte olacak. Rainbow Six Siege Battle Pass içeriği iki faz dan oluşacak, ilk faz 7 günden oluşan bir takvimini ele alacak, Oyuncular bu süre içerisinde oyunu oynayarak elde edecekleri battle puanlar ile takvimde bulunacak charm ve chibi gibi içerikleri ücretsiz olarak elde edebilecekler.

Tam teşekküllü olarak adlandırılan ikinci fazda ise hem ücretsiz hemde premium şeklinde iki takvim bulunacak. Bu takvimlerin belli bir kısmı yine oyunu oynayarak elde edeceğiniz Battle puanlarına dayanacak, Premium kısmı ise sadece belli başlı ödülleri değil, boost, silah skini, üniforma, şapka ve charm gibi buraya özel içerikler ile donatılacak. Kısacası oyunu ne kadar oynarsanız kazanacağınız battle puanları ile battle pass içerisinde yer alan benzersiz ödülleri teker teker açabileceksiniz. Genel olarak ücretsiz erişilebilecek battle pass sisteminde bulunan içeriklerin tamamını belli bir ücret ödeyerek de direkt olarak sahip olabileceksiniz. Battle Pass içeriği ayrıca sadece bunlar ile sınırlı değil, belirli aralıklar ile içerisindeki özel ögeler sürekli olarak güncellenecek. Son olarak, önce Battle pass’in ilk fazı oyunculara ücretsiz olarak sunulacak, ikinci faz ise yeni sezon Ember Rise güncellemesi ile birlikte gelecek.

Cavit Varinli hakkında 2490 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam