Rainbow Six Extraction, Ücretsiz İçerikler ile Desteklenecek

Ubisoft, Rainbow Six Extraction’ın mevcut potansiyelini görmüş olsa gerek daha oyun çıkmadan fiyatını düşürme kararı almıştı. Şimdi ise uzun yıllar boyunca Rainbow Six Extraction’ı ücretsiz içerikler ile destekleyeceklerinin sözünü verdiler.

Geliştirici ekip, oyunun çıkışından sonra gelecek olan ilk ücretsiz genişlemeden bahsetti. Events adı altında yayınlanması planlanan ilk genişleme ile oyuna yeni bir operatör yada yeni bir canavarın eklenmesi planlanıyor. Öte yandan oyun için haftalık etkinlikler düzenlenecek ve oynanabilirliği yüksek tutmak amacıyla her hafta yeni görevler oyuna dahil olacak. Bu görevleri tamamlayan oyuncular ise çeşitli hediyeler ile ödüllendirilecek.

lansmanında sonra bir veteran modunun da getirilmesi planlanıyor. Bu mod oyunculara oldukça zorlu dakikalar yaşatacak ve zorluk arayan oyuncular için biçilmiş kaftan olacak. Ubisoft, her ne kadar birbirinin kopyası oyunlar ile karşımıza çıkıyor olsa da, bu oyunları uzun yıllar içerikler ile desteklemek konusunda oldukça profesyoneller. Öyle ki çıkışı üzerinden dört yıl geçmiş olan ve unutulmaya yüz tutan For Honor bile hala desteklenmeye devam ediyor. ​

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam