Rainbow Six Extraction için Çıkış Tarihi Açıklandı

Forward sunumunda Rainbow Six Quarantine yada yeni adıyla için detaylı bir oynanış videosu yayınlandı ve oyunun çıkış tarihi açıklandı.

üç kişiye kadar coop deneyimi sunacak olan Rainbow Six Extraction, 16 Eylül’de , Series, PlayStation 4, Xbox One ve için çıkışını yapacak.

Outbreak ile başlayan Archeans, paraziti dünyanın çeşitli yerlerine yayılmış durumda ve salgın git gide daha büyük bir hal almaya devam ediyor. Oyuncular, Rainbow Six ekibinin bir parçası olarak tanıdık operatörleri kontrol edecek ve New Mexico’Da başlayan serüven bizleri farklı bölgelere sürükleyecek. Alaska gibi çeşitli yerlerin bulunacağı oyunda Rainbow Six Siege’in temel oynanışı yeni özellikler üzerine kurulmuş. Bu nedenle R6 Siege’i oynayanlar Rainbow Six Extraction’a yabancılık çekmeyecek.

Gelen ilk detaylara göre, oyunda ilerledikçe evrimleşmiş ve güçlenmiş düşman türleri ile karşılaşacaksınız. Böylece oyun düşman çeşiti adına çok şey vaat ediyor. Ayrıca Ubisoft, Rainbow Six Siege’i oynayan oyunculara Rainbow Six Extraction da bazı özel hediyeler sunacak.

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam