PlayStation ShowCase 2021’de Gösterilen Tüm Oyunlar

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Showcase ile 2021 yılına noktayı koydu. Sunumda ’s Wolverine, : Knights of the Old Republic Remake, Marvel’s 2 gibi beklenmedik oyun duyuruları yapıldı. Yeni duyurulan tüm bu oyunlar içinse henüz bir oynanış videosu göremedik ve şimdilik kısa bir sinematik video eşliğinde bu durum geçiştirildi.

Sunumun ağır taşları ise genellikle en az önümüzdeki iki yıl sonrasında çıkacak oyunlardan oluşmaktaydı ve bahsi geçen bu oyunlardan herhangi bir oynanış videosunun gösterilmemiş olması da oyunların henüz hazır olmadığını işaret ediyor. Ayrıca sunumun en beğenilen kısmı ise şüphesiz uzun bir süredir beklenilen ’un ilk oynanış fragmanının gösterildiği kısım olacaktır. Sony, PC oyuncularını yakında ilgilendiren : Legacy of Thieves Collection duyurusuna da gerçekleştirdi.

PlayStation Showcase 2021 esnasında toplamda 18 oyuna yer verildi. İzleyiciler muhtemelen çoğu oyundan oynanış videoları görselerdi eminiz ki daha mutlu olacaklardı ancak birçok oyunun kısa sinematik videolar eşliğinde geçiştirilmesi çoğu kişinin Sony’yi eleştirmesine neden oldu. Beklentilerini fazlasıyla yüksek tutanlar ise sunumda Metal Gear Solid Remake ve Silent Hill gibi oyunların duyurulmasını bekledi. Öte yandan ilk God of War oyununun yönetmeni David Jaffe, yeni bir oyununun duyurulacağını öne sürmüştü ancak bahsi geçen duyuru PlayStation Showcase esnasında gelmedi.

PlayStation Showcase 2021 duyuruları

playstation-showcase-2021

Bloodhunt

Marvel’s

Ghostwire: Tokyo

Grand Theft Auto V & Grand Theft Auto Online

Rainbow Six Extraction

Alan Wake

Forspoken

Tiny Tina’s Wonderlands

Project Eve

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake

Marvel’s Wolverine

God Of War Ragnarok

Marvel’s Spider-Man 2

Gran Turismo 7

Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Tchia

Kid A Mnesia Exhibition

DEATHLOOP

Kaynak: Yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam