PlayStation Plus Ocak 2022 Oyunları Duyuruldu

Sony Interactive Entertainment, Ocak ayında PlayStation abonelerine sunacağı ücretsiz oyunları açıkladı ve dealabs tarafından erkenden sızdırılan oyunlar yine doğru çıkmış oldu.

PlayStation Ocak 2022 oyunları

Persona 5 Strikers | PS4
Dirt 5 | PS4 & PS5
Deep Rock Galactic | PS4 & PS5

Dirt 5 ve Deep Rock Galactic oyunlarının hem PS5 hem de PS4 sürümleri birlikte verilecek. Persona 5’in ise sadece PS4 sürümü mevcut ancak geriye uyumluluk sayesinde PS5 üzerinde de oynamanız mümkün olacak.

Aralık 2021 oyunlarını almak içinse 3 Ocak tarihine kadar vaktiniz bulunuyor. Oyunları kütüphaneye eklemeniz durumunda PS aboneliğiniz devam ettiği sürece istediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz. Yeni oyunlar ise 4 Ocak’tan itibaren erişime sunulacak.

Persona 5 Strikers hakkında

Fantom Hırsızlara katılın ve Japonya’daki yolsuzluğa karşı savaşın. Yakın arkadaşlarla çıkılan bir yaz tatili bir anda çarpık bir gerçekliğin ortaya çıkmasıyla allak bullak olur; gerçeği ortaya çıkarın ve krizin merkezinde hapsedilenlerin kalplerini kurtarın!

Dirt 5 hakkında

DIRT 5, Codemasters’ın efsanevi off-road serisindeki en iddialı oyun. Yepyeni özellikler ve olağanüstü aksiyona sahip olan DIRT 5, destansı yarışı, saf ifadeyi ve dizginsiz tarzı bir araya getiren bir deneyim sunuyor.

Deep Rock Galactic hakkında

Deep Rock Galactic sert uzay Cücelerinin, %100 yok edilebilir çevrelerin, yöntemsel oluşturulmuş mağaraların ve uzaylı canavarlardan sonsuz sürülerin olduğu bir co-op birinci bilim kurgu FPS oyunudur.

Kaynak: PlayStation.Blog

Cavit Varinli hakkında 2758 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam