PlayStation Plus Kasım 2021 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Sony Interactive Entertainment, Kasım 2021 ücretsiz oyunlarını açıkladı.

Biri sadece PS4, diğer ikisi ise hem PS4 hem de PS5 olmak üzere üç oyun Kasım ayında abonelerine ücretsiz sunulacak. PlayStation VR’ın 5. yıl döünümünü kutlamak amacıyla Kasım ayı oyunlarına ek olarak üç adet PlayStation VR oyunu da ücretsiz oluyor. Kasım’da toplamda 5 oyun PlayStation Plus abonelerine ücretsiz sunulmuş olacak.

Knockout City (PS4 & PS5)
First Class Trouble (PS4 & PS5)
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4)
The Persistence (PS VR)
The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition (PS VR)
Until You Fall (PS VR)

Knockout City, First Class Trouble, Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, 6 Aralık Pazartesi gününden itibaren oyun kitaplığınıza eklenmeye hazır olacak. Ekim ayının PlayStation Plus oyunlarını indirmek için 1 Kasım’a kadar süreniz bulunuyor.

Knockout City

DESTANSI YAKARTOP SAVAŞLARIYLA sayı yapmaya çalışacağınız Knockout City**’de takım kurun ve rakip takımlarla kapışın. Takım temelli çok oyunculu oyunlara getirilen yepyeni bir bakış açısıyla olağanüstü eğlenceye ve kıyasıya rekabete hazır olun.

Knockout City’deki hakimiyetinize başlamak için karakterinizi özelleştirin ve arkadaşlarınızla takım kurun. Şık atışlarla ve koordineli takım oyunuyla toptan kaçarak ve haritada uçan topları yakalayarak rakiplerinizi saf dışı bırakın. Top yok mu? Sorun değil! Kendinizi top yapabilir, takım arkadaşlarınıza verebilir ve en büyük silah olabilirsiniz.

Çeşitli acayip top türleri, konumlar ve oyun modları heyecanı dorukta tutuyor. Ayrıca her sezon yeni haritalar, top türleri, ödüller, etkinlikler ve görevler getiriyor. Yakartopta üstünlük kurmak için top atın, yakalayın, kaçın ve müdahale edin.

First Class Trouble

First Class Trouble, oyuncuların bir felaketten kurtulmak için birlikte ve birbirlerine karşı çalışması gereken bir parti oyunudur. Amaç ölümcül bir yapay zekayı kapatmak. Bu esnada bazı oyuncular, insan görünümlü katil robotlar olacak ve sizi gizlice durdurmaya çalışacak. Amacınıza ulaşmaya çalışırken ölmemeye gayret gösterin.

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Sevilen rol yapma oyunu geri dönüyor! Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning çok satan romanların yazarı R.A. Salvatore, Spawn’un yaratıcısı Todd McFarlane ve Elder Scrolls IV: Oblivion’ın baş tasarımcısı Ken Rolston’ın imzasını taşıyor. Büyüleyici grafikler ve geliştirilmiş oyun deneyimiyle güncellenen Re-Reckoning, engin bir oyun dünyası içinde heyecanlı ve özelleştirilebilir rol yapma oyunu savaşları sunuyor.

Amalur’un, hayat dolu şehir Rathir’den Dalentarth’ın uçsuz bucaksız topraklarına ve Brigand Hall Caverns’ın amansız zindanlarına kadar uzanan sırlarını keşfedin. Şiddetli bir savaşın parçaladığı bir dünyayı kurtarın ve ölümün pençelerinden geri dönen ilk savaşçı olarak ölümsüzlüğün anahtarlarını elinizde tutun.

The Persistence

The Persistence, 2521 yılında uzayın derinliklerinde kaderine terk edilen bir koloni yıldız gemisinde hayatta kalman için sana meydan okuyor. Çıkmaza düşen, arızalı ve kara deliğin amansız çekim kuvvetine kapılan “The Persistence”, korkunç ve ölüm saçan yaratıklara dönüşen bir mürettebat tarafından geçirildi.

Güvenlik Memuru Zimri Eder’in bir klonu olarak The Persistence’ın güvertelerinde ilerleyerek sistemleri onarmak ve geminin parçalanmasını önlemek tamamıyla senin ellerinde. Kaynak topla, kabiliyetleri geliştir ve bu rogue benzeri bilim kurgu ve korku oyununda cephane dolusu silah üret.

The Walking Dead: Saints & Sinners – Standard Edition

“The Walking Dead evrenindeki bu yeni VR macerasında, yaşayanların ve ölülerin sunabileceği tüm dehşetlerle yüzleşin. New Orleans’a musallat olan yürüteç kalıntıları boyunca seyahat edin, ikonik mahallelerde şehir çapında bir gizemi çözmek için savaşırken, gizlice, temizler ve her gün hayatta kalırsınız. Arkadaş ya da düşman olabilecek umutsuz gruplarla ve yalnız hayatta kalanlarla karşılaş. İster başkalarına yardım edin ister istediklerinizi zorla alın, yaptığınız her seçimin sonuçları vardır. NOLA halkı için ne tür bir kurtulan olacaksınız?

Until You Fall

Rokar medeniyeti çöktü. Artık canavarlar ve çarpık ruhlar bu kristalize harabelerde dolaşıyor. Son kalan Rün Şövalyesi olarak sadece sen bu korkunç varlıklara karşı koyabilirsin. Gizemli bir Rün Ustasının yardımıyla seferini tamamlamak için ihtiyaç duyduğun silahları yapacaksın. Rokar’ın ihtiyaç duyduğu Şampiyon sen misin?


Kaynak: Blog.PlayStation / Yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam