PlayStation Plus Eylül 2021 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Plus abonelerine Eylül ayında sunacağı ücretsiz oyunları açıkladı.

için Overcooked: All You Can Eat!, içinse ve Predator: Hunting Grounds oyunları PlayStation Plus Eylül ayının ücretsiz oyunları olacak. Geriye uyumluluk desteği sayesinde Hitman 2 ve Predator: Hunting Grounds, PlayStation 5 üzerinde de oynanabilecek.

Oyunlar 6 Eylül’den itibaren indirmeye sunulacak ve bu tarihe kadar Ağustos ayı ücretsiz oyunları olan Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville ve ’yi kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz Oyunları

Overcooked: All You Can Eat!

Overcooked!, Overcooked! 2 ve tüm ek içerikler bu leziz nihai sürümde geliştirilerek bir araya getiriliyor!

Git gide tehlikeli ve anlaşılmaz hâle gelen mutfaklarda geçen yüzlerce seviyede iş birliği içinde yemek yapma kaosunun keyfini çıkar.

Hitman 2

HITMAN™ 2’de dünyayı dolaş ve egzotik tatil yörelerinde hedeflerinin peşine düş. Dünyanın en yaratıcı suikastçisi Ajan 47, asfaltın güneşten eridiği caddelerden karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar hiçbir yerde hedeflerine rahat bir nefes aldırmıyor.

Nefes nefese bir casusluk serüvenine hazırlan: Görevin, karanlıktan çıkmayan Gölge Müşteriyi yok edip milislerini dağıtmak, ancak 47 hedefinin gerçek kimliğini ve geçmişi hakkındaki gerçekleri öğrendiğinde, her şey değişecek.

Predator: Hunting Grounds

İnsanın Predator ile kapışacağı bu asimetrik çok oyunculu nişancı oyununda avlayın ya da av olun. Fireteam’in parçası olarak Predator sizi bulmadan önce görevleri tamamlayın. Ya da Predator olun ve ava çıkın.

• Predator olun – Rakip Fireteam’i avlayın, ölümcül uzaylı silahlarını kullanarak avınızın izini sürün.
• Helikoptere gidin – Dört kişilik Fireteam’inizin bir parçası olarak zorlu görevleri tamamlayın ve kaçın.
• İnsan ve uzaylı silahlarını kullanın – Fireteam olarak son teknoloji ürünü silahlarla çarpışın ve Predator olarak omuza monte edilmiş Plasma Caster, Combistick ve daha pek çok ölümcül silahı kullanın.


Kaynak: PlayStation / Yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam