PlayStation Now Temmuz 2021 Oyunları Açıklandı

Interactive Entertainment, Temmuz’da kütüphanesine dahil olacak olan oyunları duyurdu.

, Red Dead Redemption 2, 2, Moving Out, , Olympic Games Tokyo ve Nascar Heat 5 oyunları PlayStation Now sistemine dahil oluyor. PlayStation Now aboneleri 6 Temmuz’dan itibaren tüm bu oyunlara erişebilecek. ve PlayStation 5 konsollarına indirmek mümkün.

Red Dead Redemption 2, 1 Kasım’a ve Judgment ise 4 Ekim’e kadar PlayStation Now kütüphanesinde kalacak. Diğer oyunlar için herhangi bir süre kısıtlaması bulunmuyor.

playstation-now-nedir

PlayStation Now nedir?

Aylık yada Yıllık ödeme koşulları ile bir abonelik servisi olan PlayStation Now, kütüphanesinde bulunan oyunları aboneliğiniz devam ettiği süre boyunca erişmenize imkan sunuyor. Bu oyunları dilerseniz cihaza indirerek yada stream ederek oynamanız mümkün. Bulut yoluyla bu oyunları üzerinde de oynayabiliyorsunuz. Stream ve bulut için iyi bir internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Aksi taktirde bağlantı kesintisi ve gecikmeler yaşayabilirsiniz.

PlayStation Now halihazırda ABD ve diğer çeşitli Avrupa ülkelerinde kullanıma sunulmaktadır. Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesinde PlayStation Now henüz erişime sunulmadı.

Kaynak: Blog.PlayStation / YeniNesilOyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2646 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam