PlayStation Now Eylül 2021 Oyunları Açıklandı

Interactive Entertainment, Eylül ayında PlayStation Now kütüphanesine dahil edilecek oyunları duyurdu.

, Killing Floor 2, , Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition ve Moonlighter PlayStation Now kütüphanesine eklendi. Tekken 7, Kuzey Amerika ve Kanada’daki PS Now kitaplığında zaten mevcuttu, Şimdi ise tüm bölgelerde erişime sunulmuş oldu ve 28 Şubat 2022’ye kadar PS Now üzerinde oynanabilir olacak. Diğer oyunlar ise süresiz olarak kütüphaneye eklendi.

Tekken 7

Mishima klanının efsanevi yolculuğunun son bölümüne katıl, bitip tükenmek bilmeyen savaşlarının her bir aşamasının ardındaki gerçeği öğren. Gücünü Unreal Engine 4’ten alan TEKKEN 7, sahip olduğu yaratıcı dövüş mekanikleri sayesinde, muhteşem hikayelerle ilerleyen sinematik savaşların yanı sıra arkadaşlarınla ve rakiplerinle yapabileceğin müthiş düellolar da sunuyor.

Killing Floor 2

Killing Floor 2 oyuncuları, Horzine Biotech’in başarısız bir deneyinin neden olduğu bir salgının hızla yayılıp özellikle Avrupa Birliğinde durdurulamaz bir ivmeye ulaştığı Kıta Avrupası’na götürüyor. Killing Floor’daki olayların sonucundan yalnızca bir ay sonrasında model klonlar dört bir yanı geçirdi ve uygarlık kargaşa içinde. İletişim kurmak mümkün değil. Hükümetler düştü ve askeri kuvvetler sistematik olarak ortadan kaldırıldı. Avrupa halkı hayatta kalma ve kendini koruma konusunda yeterince bilgili. Hayatta kalanlardan şanslı olanları saklandı. Bunca şeye rağmen umutlarını yitirmediler… Bir grup sivil ve paralı asker bir araya gererek Avrupa’nın dört bir yanında özel fonla finanse edilen operasyon üsleri kurdu. Model klon salgınlarını inceleyen oyuncular, zed ile dolu sıcak alanlara giderek onları yok ediyor.

Final Fantasy VII

Eşi benzeri olmayan FINAL FANTASY® VII nihayet PlayStation®4’te! Tek başına RPG türünde devrim yaratan oyunda bir kez daha kendini kaybetme zamanı geldi. Maceramız, Cloud Strife adlı soğuk kalpli bir paralı askerin ‘Mako’ enerji reaktörlerine yapılan bir dizi akına katılması için kiralanmasıyla başlıyor. Onun çevre savaşçısı çalışanları bunların gezegendeki yaşam enerjisini bitirdiğine inanıyorlar. Ortaya çıkan kaosta Cloud, yaşamını ve dünyayı sonsuza kadar değiştirecek bir şey keşfedecek.

Windbound

Yasak Adalar Çağırıyor, Sırlarını Açığa Çıkarın
Keşfedilmemiş bir adada mahsur kalan yalnız bir kazazede olarak, hayatta kalmak için karayı ve tehlikeli denizleri keşfedin, onlara uyum sağlayın ve gezinin.

Siz Kara’sınız. Denizde şiddetli bir fırtınaya yakalanmış, kabilesinden ayrı düşmüş bir savaşçısınız. Teknenizden atılarak azgın suların insafına bırakılmış halde, gizemli bir cennet olan Yasak Adaların kıyılarına terk edilmişsiniz.

Tekne, yiyecek ya da alet olmadan, sadece hayatta kalma arzusu ve becerisi ile, bu güzel adanın zengin kaynaklarını ortaya çıkarın. Avlanmak ve doğanın vahşi ve olağanüstü yaratıklarına karşı kendinizi savunmak için aletler ve silahlar üretin.

Daha çok adayı ve üzerlerindeki dağınık halde bulunan harabeleri keşfederken geçmişin sırları ve geleceğe dair işaretler ortaya çıkacaktır. Hepsinin ardındaki gizemi çözerseniz, evinize giden yoldan daha fazlasını bulabilirsiniz.

Derinlerdeki Sırları Açığa Çıkarın
Kişisel bir yolculuğa çıkın ve her biri cennet gibi olan gizemli ve beklenmedik neticelerin anahtarını barındıran Yasak Adaların tarihini keşfedin.

Uçsuz Bucaksız Yerleri Keşfedin
Her biri farklı vahşi yaşamı, manzaraları ve yüzleşecek zorlukları olan adalarda ilerleyerek ufka doğru yolculuk edin.

Doğada Hayatta Kalmayı Öğrenin
Vahşi hayvanları avlamak ve teknenizi geliştirmek üzere her çeşit alet ve silah üretmekte kullanabileceğiniz kaynaklar bulmak için adaların el değmemiş arazilerini araştırın. Kaynaklar azaldığında yelken açmalısınız.

Kusursuz Deniz Aracınızı Oluşturun
Tekneniz bu yolculuktaki kilit yoldaşınızdır. Bir adadan diğerine geçerken azgın suları aşmak için kendi özel teknenizi itinayla hazırlayın. Teknenizi fırtınalı rüzgarlara, hırçın dalgalara ve ölümcül deniz canlılarına karşı koyacak şekilde tasarlayın.

Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition

Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition, beğenilen Pathfinder serisine dayanan bir numaralı tek oyunculu RPG deneyimidir.
Gerçek zamanlı savaş veya isteğe bağlı tur bazlı çarpışmaların yapıldığı tarih, gizem ve çatışma ile dolu Stolen Lands of Golarion dünyasını grubunla birlikte keşfet ve fethet.

Moonlighter

Uzun zaman önce arkeolojik bir kazı sırasında çok sayıda kapı keşfedildi. İnsanların bu tarihi geçitlerin farklı dünya ve boyutlara açıldığını fark etmesi de uzun sürmedi. Kazı alanının yakınında Rynoka adında, sınırsız hazineleri aramaya çıkacak kadar cesur ve korkusuz maceraperestlere hizmet eden küçük bir tüccar köyü bulundu.

Moonlighter rouge-lite stili öğelerle dolu bir Aksiyon RPG oyunudur. Gizliden gizliye kahraman olmayı hayal eden maceraperest bir esnaf olan Will’in günlük rutinini keşfet.


Kaynak: PlayStation / Yeninesiloyuncu.com

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam