PlayStation Now Ağustos 2021 Oyunları Açıklandı

Interactive Entertainment, kütüphanesine Ağustos ayında eklenecek oyunları duyurdu.

NieR: Automata, ve oyunları bugünden itibaren sistemin kütüphanesine dahil oldu.

NieR: Automata, sistemin kütüphanesinde 1 Kasım 2021’e kadar erişime açık olacak, diğer oyunlar ise kalıcı olarak PlayStation Now’da yer alacaklar.

NieR: Automata

Dünya dışı istilacılar, makine yaşam formlarını kullanarak ansızın saldırıya geçtiler. Bu çıkmazdan kurtulmak için savaşa yeni bir android asker türü gönderildi: YoRHa mangası. Eleştirmenlerden tam not almış ödüllü NieR:Automata™, büyüleyici aksiyon dünyasını çekici bir hikâye ile incelikle harmanlayan yeni ve harika bir aksiyon rol yapma oyunudur ().

Ghostrunner

Ghostrunner; ışık hızında aksiyon, amansız bir mücadele ortamı, siber hacker tarzı mega yapı ile donatılmış, zorlu bir Birinci Şahıs (FPP) öldürme oyunudur. Dünyayı sona erdiren felaketten sonra insanlığın son sığınağı olan Darma Kulesine tırman. En aşağıdan en yukarıya çıkmak için yol bul, acımasız Keymaster’a karşı gel ve intikamını al.

Undertale

Klasik oyunu UNDERTALE, artık PlayStation®4 ve PS konsollarında! Şiddete başvurmaktan başka tercihlerinin de olduğu ilginç ve hoş karakterlerle dolu ve zengin bir RPG dünyasını keşfet. Gülümseyerek dans et, köpek sev, bir şövalyeye en iyi sırrını söyle… Ya da bunları boş verip düşmanlarına terör estir. Tercih senin peki bununla başa çıkabilecek kadar azimli misin?


Kaynak: PlayStation

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam