PlayStation Days of Play İndirimleri 26 Mayıs’ta Başlıyor

Sony Interactive Entertainment, indirimlerinin 26 Mayıs’ta başlayacağını duyurdu.

9 Haziran’a kadar sürecek olan kampanya kapsamında PlayStation’a özel çeşitli oyunlarda özel indirimler bulunacak. Ayrıca seçili teknoloji markatlerinde de kutulu PlayStation 4 ile PlayStation 5 oyunlarında ve PlayStation aksesuarlarında çeşitli indirimler yapılacak.

PlayStation 4 oyunlarında Death Stranding, Ghost of Tsushima, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Predator: Hunting Grounds, Sackboy: A Big Adventure, ve seçili “PlayStation Hits” kategorisi altındaki oyunlar indirime girecek. PlayStation 5 oyunları tarafında ise Demon’s Souls, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales / Ultimate Edition, Sackboy: A Big Adventure ve The Nioh Collection indirime girecek oyunlar arasında yerini alacak.

Öte yandan sadece 22 Mayıs ile 23 Mayıs tarihlerini kapsayan ücretsiz hafta sonu etkinliğinde oyunların çevrimiçi modları PlayStation abonesi gerekmeden oynanabilecek.

Son olarak .eşitli topluluk görevlerini tamamlayarak haftalık özel hediyelerde PSN kullanıcı avatarları ve dinamik temalar kazanabileceksiniz.

Cavit Varinli hakkında 2677 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam