PlayStation 5 için Bloodborne Remastered Söylentileri Gündeme Geldi

Daha öncede Bloodborne’un PC’ye geleceğime dair birtakım söylentilere denk gelmiştik ve bunlara bir yenisi daha eklenmiş bulunuyor.

Gelen bilgilere göre Bloodborne için bir sürüm yapılmaktaymış ve bu sürüm 4K çözünürlükte 60fps ile hem PS5’e hemde PC’ye çıkacakmış, Üstelik söylentilere göre bunu geçtiğimiz gün yapılması planlanan ancak ABD’de yaşanan olaylar dolayısı ile ertelenen PS5 lansmanın’da duyuracakmış.

İşin ilginç tarafı halihazırda grafikleri zaten iyi olan Bloodborne’un bir sürümünün gelecek olması ki oyuncular remastered yerine oyunun ikincisini bekliyorlar. Söylentileri ortaya çıkartan kişi oyunun remastered sürümünün From Software tarafından değilde Dark Souls Remastered üzerinde çalışan QLOC isimli stüdyonun yaptığını ifade ediyor.

Özellikle son zamanlarda Horizon zero Dawn’ın PC’ye duyurusu sonrası başka PS4 özel oyunlarının’da birer birer PC’ye geleceğine dair söylentiler artmaya başladı. Bu duruma PlayStation 4 kullanıcıları tepkili olsa’da Sony’nin buna karşı nasıl bir tavır sergileyeceği merak ediliyor ve eğer ki söylenti doğru çıkar ve Bloodborne PC için duyurulursa ardından gelecek olan oyunlara’da artık kesin gözüyle bakılacaktır.

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam