Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville Erken Erişimli Olarak Çıkış Yaptı

Geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde duyurulan Plants vs. Zombies serisinin yeni oyunu Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville erken erişimli olarak sessiz sedasız , One ve üzerinde çıkışını yaptı.

Garden Warfare oyununa oldukça benzeyen Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville şuan için sadece dijital olarak satın alınabilir durumda. ‘da 139 TL’den ( abonelerine 125,10 TL) satışa sunulan oyunun erken erişimli sürümü 30 Eylül tarihine kadar satışta kalacak, Bu süre zarfına kadar oyunu satın aldığınızda tam çıkışı olan 18 Ekim’e kadar beklemenize gerek kalmayacak.

Oyunun erken erişimli sürümünde serbest dolaşım bölgeleri, çok oyunculu modlar ve 4 Eylül – 17 Ekim tarihleri arasında yayınlanacak altı haftalık ekstra içeriklere erişim sağlaya bileceksiniz. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville 18 Ekim’de tam çıkışını gerçekleştirdiğinde ise satın aldığınız erken erişim sürümü ekstra bir ücret ödemeden tam sürüme geçiş yaparken, erken erişim sürümünde ise ilerlemeniz kayıpsız bir şekilde tam sürüme aktarılacak.

Cavit Varinli hakkında 2645 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam