NBA 2K21 MyTEAM Kayıtları Mevcut Nesilden Yeni Nesle Aktarılabilecek

Games, NBA 2K21’i mevcut nesilde satın alıp yeni nesle yükseltmeyi düşünenlere ilerleme kaydını aktarabileceklerini söyledi.

Buna göre NBA 2K21’de PlayStation 4 ve One üzerinde kazanacağınız kartlar, MyTEAM ve Token gibi bütün ilerleme kaydınızı eksiksiz bir şekilde PlayStation 5 ve Xbox Series X platformuna aktarabileceksiniz. İlerlemenin aktarılması için aynı hesap ve aynı platforma olması zorunlu olacak.

MyTEAM modu için yaklaşık bir dakika uzunluğunda yeni bir fragman paylaşıldı ve MyTEAM moduna gelecek olan bazı yenilikler paylaşıldı. Öncelikle göze çarpan ilk yenilik sezonlar bölümü. Burada seviye atlayarak çeşitli ödüller kazanabileceksiniz. Bir sene boyunca aktif tutulacak olan sezonların ilk ödülü ise Pink Diamond Steph Curry kartı olacak.

MyTEAM Limited adı verilen bu bölüm sadece cuma, cumartesi ve pazar günleri oynanabilen 5v5 online modu olacak. Her hafta değişen kural setleri ile galibiyetler alarak şampiyonluk yüzüklerini toplamaya çalışacaksınız.

Son tanıtılan mod ise yenilenen Unlimited oldu. 2.0 versiyonu ile geri dönen bu mod da 9 ligin bulunduğu ve her birinin içerisinde 12 maçın yer aldığı Unlimited 2.0’da tepedeki liglere yükselmek için istenilen gereksinimleri tamamlamanız gerekecek ve karşılığında çeşitli ödüllere sahip olacaksınız. En üst ligde 12 maçın tamamını kazanan oyunculara özel bir ödül verilecek.

Bunlar haricindeki bir başka yenilik ise oyuncu kartları üzerine oldu ve paylaşılan bilgiye göre artık uygun olan oyuncu kartlarına rozet basabilecek ve rozete sahip oyuncuların seviyesini artırabileceksiniz. 

NBA 2K21’in PS4 veya One versiyonlarında Mamba Forever sürümüne sahip kullanıcılar yeni nesle ücretsiz olarak oyununu yükseltebilecek. Standart sürüme sahip kullanıcılar ise NBA 2K21’in yeni nesil sürümünü tekrar satın almaları gerekecek.

NBA 2K21, 4 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümleri konsolların çıkışında erişilebilir olacak.

Son olarak NBA 2K21’in PlayStation 5 kutu tasarımları’da paylaşıldı.

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam