Naughty Dog Birden Fazla Proje Üzerinde Çalışıyor

PlayStation için , ve Jak and Daxter gibi sevilen serileri geliştiren şu sıralar fazlasıyla meşgul zira stüdyo, halihazırda birden fazla proje üzerinde çalışıyor.

Stüdyonun eş başkanı Neil Druckmann, bunu daha önce twitter üzerinden müjdelemişti. Kendisinin bu açıklaması birçok hayranı heyecanlandırmış olsa gerek ki Neil Druckmann’ı yeni projenin ne olduğu ile ilgili olarak mesaj yağmuruna tutmuşlar. Neil Druckmann da bu mesaj yağmurundan bunalmış olacak ki bu konuya açıklık getirecek yeni bir açıklamada bulundu.

“Bana tweet atıp gelecekteki bir projeyi sorarsanız, bu konuda hiçbir şey söyleyemem… Lütfen sabırlı olun. Sizinle paylaşmak için sabırsızlanacağımız birkaç harika şeyimiz var. Zamanı geldiğinde bunları paylaşacağız.”

Bu projelerde biri ’nin bağımsız multiplayer oyunu olduğu biliniyor. Naughty Dog, daha önce bu oyunun duyurusunu resmi olarak yapmıştı ancak herhangi bir detay paylaşmamıştı. Bir diğer proje ise yine Neil Druckmann’ın daha önceki açıklamasında belirttiği üzere The Last of Us’ın üçüncü oyunu yada yepyeni bir IP olacak. Bir süredir yeni Uncharted oyununun geliştirildiğine dair söylentilerde bulunuyor ancak bu oyunun Naughty Dogs harici başka bir stüdyo tarafından hazırlandığı düşünülmekte. Ayrıca bir süredir The Last of Us Part II’nin versiyonuna yönelik bazı iddialarda gündeme gelmiş fakat sonrasında bunun arkası çıkmamıştı.

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam