Marvel’s Avengers’ın Spider-Man Güncellemesinde Hikâye Görevleri Bulunmayacak

Square Enix, bundan tam bir yıl önce yani yaklaşık olarak Marvel’s Avengers’ın çıkış yaptığı zamanlarda, PlayStation için özel içerik güncellemesi karakterini duyurmuştu. Bugüne geldiğimizde bu içerik güncellemesi daha 30 Kasım’da çıkışını gerçekleştirecek ve bahsi geçen içeriği erkenden deneyim eden IGN ise oldukça önemli bir konuya değindi.

Başlıkta da görebileceğiniz üzere, 30 Kasım’da Marvel’s için yayınlanacak olan güncellemesinde hikaye görevlerinin olmayacağı belirtildi. Bundan önce oyuna Kate Bishop, Hawkeye ve Black Panther güncellemeleri gelmiş ve hepsinde de hikaye görevleri bulunmuştu. Spider-Man güncellemesinde ise hikaye görevlerinin bulunmayacak olması kafaları karıştırdı zira Square Enix, artık yavaştan Marvel’s Avengers oyunundan desteğini kesiyor gibi gözüküyor. 

IGN tarafından belirtilene göre hikaye görevleri yerine Initiative multiplayer görevleri bulunuyormuş ve bunda hikaye ses kayıtları ile ara sahnelerde anlatılıyormuş. Ancak bunun pek doyurucu olmadığı ifade ediliyor tahmin edeceğiniz üzere.

Square Enix’in de kabul etmiş olduğu üzere yanlış bir pazarlama anlayışı ile çıkışını gerçekleştiren Marvel’s Avengers’ı bugünlerde oynayan oyuncu var mıdır bilinmez ancak kaybedilen oyuncuları geri getirmeye yarayan içerik güncellemelerinden bile bu şekilde içeriklerin kısılması oyunun pek bir ömrünün kalmadığını işaret ediyor.


Kaynak: IGN

Cavit Varinli hakkında 2712 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam