Lost Judgment Resmi Olarak Duyuruldu

, Judgment’ın devam oyununu resmi olarak duyurdu.

 Lost Judgment adı ile duyurulan oyun , Series, ve Xbox One için 24 Eylül 2021’de dünya genelinde aynı anda çıkışını yapacak.

serisinin yaratıcısı Toshihiro Nagoshi tarafından yapılan açıklamaya göre Yakuza serisinin gelecekteki oyunları ise sıra tabanlı sistemini kullanacak. Geliştirici , son piyasaya sundukları Yakuza: Like a Dragon oyununda seride bir ilk’e imza atarak sıra tabanlı dövüş sistemini kullanmışlardı. Lost Judgment ise buna dahil değil ve gerçek zamanlı aksiyon olarak dizayn edildi.

Yakuza spin-off’u Lost Judgment konsollara geliyor

Yakuza serisinin spin-off oyunu olan Lost Judgment, ilk oyunun ana karakteri Takayuki Yagami’yi yine kontrolünüze sunuyor. Avukatlığı bırakıp dedektiflik yapmaya başlayan Takayuki Yagami, ortağı eski yakuza üyesi olan Masaharu Kaito ile birlikte yepyeni bir cinayet soruşturmasına dahil olur.

İlk oyundaki bölge Kamurocho’nun aksine Lost Judgment, çoğunlukla liman şehri olarak adlandırılan Yokohama da geçecek. Takayuki Yagami, yeni cinayet soruşturmasını bölgedeki lise’de gerçekleştirecek. İlk oyundaki Tiger ve Crane dövüş stillerine ek olarak yeni stil Snake ekleniyor. Düşmanları silahsızlandırmaya yarayan bu dövüş stilinde karşı saldırınızı merhametli bir şekilde yapıp yapmamak size kalmış.

Cavit Varinli hakkında 2665 makale
PSN ID: Obiwancevobi | Steam